Ouder en kind festival
Leeuwarden
Op zaterdag 4 oktober verandert het tweede plein van de Blokhuispoort in Leeuwarden in een levendig festivalterrein voor het Opvoedpunt Leeuwarden.
Hier schon mal ein Vorgeschmack
Welkom bij het Ouder en kind Ontmoet en Beleef Festival van het Opvoedpunt Leeuwarden! Dit inspirerende festival is speciaal voor ouders/verzorgers en kinderen. Van 11.00 tot 16.00 uur zijn alle kinderen, samen met hun ouders en verzorgers, welkom om te genieten van een dag vol leuke activiteiten, waaronder veel creativiteit, een speurtocht, theater, lezingen en een leuke kleurwedstrijd.
Het festival biedt de gelegenheid voor opvoeders om kennis te maken met het Opvoedpunt Leeuwarden, en andere, verschillende organisaties in Leeuwarden die ondersteuning en advies bieden rondom opvoeding en zorg voor kinderen. Met een mix van informatie, plezier en interactie belooft het Ouder en kind Ontmoet en Beleef Festival een mooie dag te worden voor iedereen! De toegang is gratis!
Hier finden Sie Ouder en kind festival
Tweede plein van de BlokhuispoortBlokhuisplein 40
8911LJ Leeuwarden Route planen naar Ouder en kind festival
vanaf jouw locatie