Skip to main content
Favorites 0

Lezing V2 raketten in Gaasterland

This event has already taken place

Mar en Klif Visitor Center, Oudemirdum

Lezing over V2 rakketten in Gaasterland in Bezoekerscentrum Mar en Klif .

In de herfst van 1944 lag heel Gaasterland te trillen op z’n grondvesten. Hitlers laatste redmiddel om nog enig overwicht in de oorlog te houden was de inzet van Vergeldingswapen 2 (V2 Vergeltungswaffe 2).

Kippenburg, nabij Oudemirdum en het Rijsterbos grenzend aan het dorpje Rijs, waren plaatsen waar dit wapen werd klaargemaakt om de doelen Londen en Antwerpen te vernietigen. Hoe ging dat in z’n werk ging hoort en ziet u tijdens de zondagmiddaglezing van Fred Woltjer. Daarnaast is in Bezoekerscentrum Mar en Klif een permanente opstelling te bekijken over de V2 raket.

Praktische informatie
De zondagmiddaglezing start om 13.30 uur. Een ticket is inclusief lekker kopje koffie of thee en bestel je hieronder. Bezoekerscentrum Mar & Klif is geopend op dinsdag t/m zaterdag van 10:00 – 17:00 uur en op zondag van 13:00 – 17:00 uur. In het winterseizoen wijzigen de openingstijden.

Wanneer:
t/m 1 oktober
Prijsinformatie:
Vanaf € 5,-
Afstand tot jouw locatie:

Here you will find Lezing V2 raketten in Gaasterland
Mar en Klif Visitor Center

De Brink 4
8567 JD Oudemirdum
Plan your route

from your location

Show results