De stichting Classic Night Concerts organiseert sinds 8 jaar een inspirerend, afwisselend en avondvullende programma.
Omdat er in deze tijd steeds meer zorg op de schouders van mantelzorgers terecht komt en zij daar steeds minder voor gewaardeerd worden is het één van de doelstellingen hen, geheel kosteloos, een avond ontspanning aan te bieden. Maar ook reguliere concertbezoekers kunnen dit concert bezoeken.
Wat kunnen bezoekers verwachten? gasten ontvangen een programmaboekje met de vertalingen van de liederen. Het is een in concert in 2 delen, in de pauze worden de gasten getrakteerd op een consumptie en petit four en na het concert een meet en greet met hapje en drankje. Deze consumpties worden gesponsord door plaatselijke middenstanders. Brownies en Downies is hoofdsponsor van dit evenement.
Het muzikale gedeelte wordt verzorgd door verschillende solisten, w.o de bekende Friese troubadour Piter Wilkens, tenor Aart Mateboer en zangeres Annemarie de Jong een professioneel instrumentaal ensemble Passione bestaande uit instrumentalisten uit de top orkesten in Nederland. (Ned. en Rotterdams Philharmonisch, Balletorkest e.d.) en 14 backing vocals.
De avond wordt gevuld met voor- elk- wat- wils repertoire. Het gezelschap neemt u, in een feestelijk verlichte Bonifatiuskerk, mee op een muzikale reis.. Deze reis heeft vaart en kent veel afwisseling. Instrumentaal, solo, ensemble/koorstukken, duetten, kwartetten, oratorium, operette, musical. De garantie voor een heerlijke muzikale avond ontspanning.