Ga naar inhoud
Favorieten 0

Kennismaken met de De Twigen

Broek

Een verrassende natuurwandeling door het 20 ha. grote gebied De Twigen (tussen Sneek en Joure) met informatie over de ontstaansgeschiedenis en de aanwezige flora en fauna.

Een verrassende natuurwandeling door het 20 ha. grote gebied De Twigen (tussen Sneek en Joure) met informatie over de ontstaansgeschiedenis en de aanwezige flora en fauna.
Wat betreft de flora kunnen we aantreffen: pitrus, waterviolier, waterlelie, gele plomp, krabbescheer, egelskop, egelsboterbloem, wateraardbei en misschien ook de brede orchis. En dan de fauna: libellen waaronder de vuurlibel, sabelsprinkhaan, sint-jansvlinder. Ook is er een oeverzwaluwwand.

Start 10.00 uur. Voor het startpunt rijdt u naar de Tramwei in Joure (de oude weg naar Sneek). Kom je vanaf Joure dan is de ingang naar De Twigen aan de linkerkant van de weg ongeveer 100 meter voorbij de afslag naar de snelweg. Er staat een ijzeren hek bij de ingang en de gids wacht je daar op.

Einde: 12.00 uur
Gids: Constance Smit.
Inlichtingen en opgave via constance-smit@hetnet.nl

Wanneer:
8 juli

Hier vind je Kennismaken met de De Twigen

Tramwei
8512 AT Broek
Plan je route

Toon resultaten