Dit vind je misschien ook leuk
-
Broos - Anne Zwaga & Cajan Witmer
Broos - Anne Zwaga & Cajan Witmerzondag 10 december
SneekJazz of Wereldmuziek
-
Tim Akkerman - Pub-Tour ‘Hear Me Out’
Tim Akkerman - Pub-Tour ‘Hear Me Out’zondag 17 december
SneekMuziek overig
-
Op het podium met Diana Roos
Op het podium met Diana Roosdonderdag 11 januari 2024
SneekJazz of Wereldmuziek
-
Brenda Bee "Ik Ren Dus Ik Ben''
Brenda Bee "Ik Ren Dus Ik Ben''vrijdag 26 januari 2024
SneekMuziek overig
Jan Wouter Oostenrijk, ook wel bekend als JWO, heeft in 1994 zijn studie als jazzgitarist en improviserend musicus afgerond aan het conservatorium van Amsterdam. Voor zijn bijdrage aan livemuziek in Nederland met de band ‘Railand’ kreeg hij de ‘Gouden Notenkraker’ als prijs. De afgelopen jaren is Jan Wouter wereldwijd bekend geworden door vernieuwde crossovers zoals Sharqi Blues en Maghreb Jazz.
Jan Wouter weet op een gevoelige en avontuurlijk manier jazz- en rockgitaar naadloos te combineren met de muziekcultuur van Noord-Afrika. Met zijn band heeft hij in Europa opgetreden, maar ook in Marokko, Algerije, Tunesië, Soedan en Egypte.
Wat Jan Wouter extra bijzonder maakt, is zijn passie voor de Arabische wereld. Hij heeft zelf gitaren gebouwd en heeft op basis daarvan muziek gecreëerd waarin hij succesvol oosterse klanken integreert met Jazz, blues en roots.
Jan Wouter heeft recentelijk een nieuw album uitgebracht genaamd ‘Traveling East’.
- Zondag 14 januari 2024 16.00 - 20.00 uur
Prijzen
- Voorverkoop Concert/Programma: € 10.00
Diner + Concert/Programma: € 28.75
- Wanneer:
- 14 januari 2024
- Afstand tot jouw locatie:
Hier vind je
Traveling East Jan Wouter Oostenrijk
Lewinski
8601 XT Sneek Plan je route
vanaf jouw locatie