Grand Café De Doelen
Franeker
Met onze ligging aan het prachtig vernieuwde stadsplein is Grand Café De Doelen misschien wel het meest centrale plekje van Franeker!
Of u nu binnenstapt voor een dampende cappuccino met huisgemaakt appelgebak, een lekkere lunch of een uitgebreid diner, u zult zich hier al snel thuis voelen!
U kunt plaatsnemen in onze gezellige restaurant, of bij mooi weer op ons grote terras. Hier heeft u het uitzicht op de Oorwolkfontein, de Martinikerk en natuurlijk het winkelend publiek! Mocht het buiten iets frisser zijn, dan zetten we graag de heaters in onze parasols voor u aan.
Onze menukaart veranderd met de seizoenen mee. Hierdoor geniet u altijd van seizoensgebonden lekkers uit de regio! Kijkt u voor de actuele menukaart op onze website!
- Täglich von 11:00 bis 23:00
- Dagelijks geopend van 11.00 uur tot 23.00 uur. Op vrijdag en zaterdag geopend van 11.00 uur tot 01.00 uur.
- Afstand tot jouw locatie:
Hier finden Sie Grand Café De Doelen
Breedeplaats 68801 LZ Franeker Route planen
vanaf jouw locatie
In der Nachbarschaft
Standorte
Alle Standorte anzeigen-
De Waard van Napels
De Waard van NapelsIn ons restaurant staat de Italiaanse keuken centraal waarbij we lokale Friese producten gebruiken om de authentieke smaken van Napels naar uw bord te brengen.
Dokkum -
Hotelletje de Veerman
Hotelletje de VeermanOnderaan de Waddenzeedijk en aan de voet van de vuurtoren, ligt een gastvrij en vooral knus hotel. Hotelletje de Veerman heeft 22 comfortabele hotelkamers, de kamers hebben allemaal een prachtig uitzicht of over de Waddenzee of richting de vuurtoren.
Vlieland -
Café De Kroon
Café De KroonBij Café De Kroon kun je vijf dagen per week terecht voor gezelligheid, een drankje en een hapje.
Sneek -
Restaurant De Trochreed
Restaurant De TrochreedDineren, genieten, trouwen in een prachtige monumentale boerderij in een prachtige omgeving
Readtsjerk -
Het Wapen van Friesland
Het Wapen van FrieslandBij Café Het Wapen van Friesland in Sint Nicolaaga kun je terecht voor een hapje, drankje, lekkere lunch of plate.
Sint-Nicolaasga -
Kerkrestaurant 't Ponkje
Kerkrestaurant 't PonkjeRestaurant 't Ponkje biedt u een grote keus aan à la carte' gerechten en ons Ponkje menu, het Ponkje bestaat al meer dan 47 jaar.
Woudsend -
Brasserie De Waegh, Landal Esonstad
Brasserie De Waegh, Landal EsonstadRestaurant aan het Lauwersmeer
Anjum -
Krist Vis & Dis
Krist Vis & DisKwalitatief goede, betaalbare en duurzame vis eten. Waar kan dat nou nog? We willen ons graag even voorstellen:
Leeuwarden -
Dr. Watson
Dr. WatsonDe eerste speak-easy bar van Leeuwarden. Ben jij een Sherlock? Zoek naar een dokterspraktijk op de Eewal!
Leeuwarden -
Restaurant Sin Jah
Restaurant Sin JahEen heerlijke avond uit begint bij ons. Geniet van een proeverij met allerlei kleine hapjes uit heel Azië voor een vaste prijs. Bestel sushi en andere hapjes van Japanse bodem, gerechten uit China, Vietnam, Thailand, Korea onder het genot van een glas van
Leeuwarden