Muziekprogramma met Scarecrow Willy, Sarah Naëmi en GraafLandgraaf
Leeuwarden
Rauwe blues, poëtische soul en punk met een knipoog
Hier schon mal ein Vorgeschmack
Het muziekprogramma is in samenwerking met Neushoorn en Friesland Pop.
Van blues tot poëzie, van herrie tot ziel: dit is donderdagavond in de Oase
Laat je meenemen op een muzikale reis vol contrast, karakter en klank. Vanaf half negen geven drie eigenzinnige acts hun stem aan het donker, het licht en alles daartussenin.
20:30 – 21:00 | Scarecrow Willy & The Council of Crows
Met zijn versleten rode schoenen en een gitaar vol verhalen brengt Scarecrow Willy rauwe blues, folk en Americana naar het hart van de avond. Zijn muziek ademt persoonlijke verhalen, littekens en hoop. The Council of Crows voegt daar diepe ritmes en weidse klanklandschappen aan toe. Samen bouwen ze aan een wereld die schuurt, raakt en blijft nazinderen.
21:30 – 22:00 | Sarah Naëmi & Mias
Tussen woorden en akkoorden ontstaat iets kwetsbaars. Sarah Naëmi legt haar gedachten in spoken word, gedragen door de jazzy gitaarklanken van Mias. Het resultaat is een intiem en warm geluid dat balanceert tussen soul en hiphop. Zacht, ritmisch en recht uit het hart.
22:30 – 23:00 | GraafLandgraaf
Afsluiten doen we met een mokerslag. Deze alternatieve rock/punkband mengt loeiharde riffs met speelse klanken en een snufje rap. GraafLandgraaf is grillig, ongepolijst en onweerstaanbaar energiek. Tyfus herrie, maar dan met gevoel.
Dit evenement vindt plaats op het Podium in Bouwurk op het Oldehoofsterkerkhof te Leeuwarden, Fryslân.
Hier finden Sie Muziekprogramma met Scarecrow Willy, Sarah Naëmi en GraafLandgraaf
BouwurkOldehoofsterkerkhof
8911 DH Leeuwarden Route planen naar Muziekprogramma met Scarecrow Willy, Sarah Naëmi en GraafLandgraaf
vanaf jouw locatie