Direkt zum Hauptinhalt

Sneekweek: Waterpoort open

Sneek

Sneek is de stad van de Waterpoort. Grijp nu je kans om deze iconische poort van binnen te bekijken tijdens de Sneekweek.

Hier schon mal ein Vorgeschmack

Sneek is de stad van de Waterpoort. Grijp nu je kans om de poort van binnen te bekijken tijdens de Sneekweek op vrijdag 1 augustus en zaterdag 2 augustus van 13.30 - 17.00 uur. Er is een gids van het Fries Scheepvaart Museum aanwezig voor uitleg en achtergrondverhalen. 

Wist je dat er vroeger in de Waterpoort een gezin met 6 kinderen heeft gewoond? En dat de klok altijd 5 minuten voor loopt? Het icoon van Sneek kent een rijke geschiedenis en heel veel mooie verhalen.

Nieuwsgierig? 
Kom dan de Waterpoort bezichtigen. Stadsgidsen van het Fries Scheepvaart Museum staan klaar om je te ontvangen en de mooie verhalen te vertellen. Vanwege de beperkte capaciteit van de toren is het verplicht om vooraf een gratis ticket met tijdslot te reserveren. Dat kan via de ticketpagina van het museum; klik in de kalender eerst op de datum en dan het tijdslot waarop je de Waterpoort wilt bezoeken. Zorg dat je op het gekozen tijdstip aanwezig bent, want een bezoek duurt 15 minuten.

Entfernung zu Ihrem Standort:
Zeige Suchergebnisse

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an.