Bed & Brochje Burgum
Burgum
Landelijk gelegen B&B, kamer met balkon en uitzicht op een oude boomgaard. Badkamer met royaal 2 persoons ligbad, toilet en regendouche. https://bed-brochje-burgum.business.site
Take a look
View all 15 pictures
In het prachtige woudenlandschap, aan een oude klinkerweg, ligt onze B&B. Als u aankomt ziet u echter een oud woudboerderijtje, een zogenaamd 'wâldhúske'. Deze stamt uit 1870. In de aangebouwde rietgedekte villa uit 2005 bevind zich de B&B. Achter deze villa is een schitterende oude boomgaard met verschillende fruitbomen waar u het uitzicht op heeft. De boomgaard wordt omgeven door water, een overblijfsel van een eeuwenoude slotgracht. De omgeving heeft een rijke geschiedenis. U bent even helemaal weg van de gejaagde wereld. Houdt u van wandelen, fietsen paard- of motorrijden? Dan bent u hier goed.
Bij de kamer is een zeer ruime badkamer, met regendouche, toilet en jacuzzi. Gebruik van de jacuzzi is gratis en onbeperkt gedurende uw verblijf. Omdat u op de kamer beschikt over een eethoekje en servieskastje, leent de kamer zich ervoor om een avond maaltijd te laten bezorgn of zelf af te halen. Wij verzorgen de vaat voor u. Ook heeft u de beschikking over een koelkastje op de kamer, om uw meegebrachte waren te kunnen koelen. Tijdens de lockdown wordt de koelkast gevuld met ontbijtwaren. Zo kunt u op uw eigen tijd toch ontbijten, en hoeft u zelf niets mee te nemen.
Wij zijn Peter en Wendy, en wonen samen met onze katers Ramses en Bauke op deze prachtige plek. U zult het met ons eens zijn, als u onze accomodatie heeft gezien. Het is te mooi om niet te delen. Graag willen we u mee laten genieten van onze fantastische woonplek.
U kunt al snel het bos inwandelen op 200m. Het natuurgebied Soestpolder met uitkijktoren over de Burgumermar ( Bergumermeer) bevind zich op 1,7 km afstand. Het Observeum (volkssterrenwacht en streekmuseum) is slechts op 850 m afstand. Scherjon's klompenmakerij en museum is op 1,7 km afstand. National park De Âlde Feanen op 9,5 km. Het elfstedenmonument, oftewel de tegeltjesbrug is 11 km van ons verwijderd. AquaZoo is op 8,7 km afstand, en voor het Fries Museum zult u 15 moeten afleggen, net zoals voor de Oldehove in Leeuwarden. Het openlucht nuseum De Spitkeet ligt 7,7 km van ons verwijderd. Het park Vijversburg op 7,3 km.
- Afstand tot jouw locatie:
Here you will find Bed & Brochje Burgum
Menno van Coehoornweg 149251 LV Burgum Plan your route
from your location