Vrouwe Rixt van Donia - Moeder van Ameland, Oans Mim
Hollum
Theatervoorstelling over Rixt van Donia, de vrouw van Watze van Cammingha. Ze was de laatste Vrijvrouwe van de Cammingha’s, geliefd bij de Amelanders.
Take a look
Een nieuwe voorstelling van gezelschap 'Kruiend IJs' van Amelanbd over een historische figuur van het eiland. Met speciaal voor de voorstelling geschreven muziek en verhaal.
Rixt van Donia, trouwde met Watze van Cammingha. Ze was de laatste Vrijvrouwe van de Cammingha’s, geliefd bij de Amelanders. De geschiedenis speelt in de 17e eeuw. De Cammingha's hadden bezittingen in Tjerkwerd, Leeuwarden en op Ameland.
Het verhaal wordt vertolkt door Anne-Meta Kobes (zang en vertellen), Jeanet de Jong (Trekharmonica en vertellen) en Kees Poulus (zang en gitaar).
Here you will find Vrouwe Rixt van Donia - Moeder van Ameland, Oans Mim
HerenwegkerkHerenweg 4
9161 AM Hollum Plan your route naar Vrouwe Rixt van Donia - Moeder van Ameland, Oans Mim
from your location