Tip Zomermarkt Oudemirdum Bruist
Bezoekerscentrum Mar en Klif, Oudemirdum
Kom op woensdag 26 juli naar hartenlust schoppen en lekkernijen proeven in bosrijk Oudemirdum. De authentieke Brink is gevuld met een bonte mix van ruim 70 kramen, foodtrucks, workshops en natuur- en kinderactiviteiten.
Sjoch alfêst efkes
mediablock.showall
Ek nijsgjirrich
-
Expositie De Stern van Vogelbescherming bij Mar & Klif
Expositie De Stern van Vogelbescherming bij Mar & Klifoant 'e mei 30 septimber
OudemirdumTentoonstellingen, Tentoonstelling, Kennis
Tentoonstellingen
-
Wandelweekend Gaasterland
Wandelweekend Gaasterland10 en 11 juny
OudemirdumWandeltocht
Wandeltocht
Kom op woensdag 26 juli naar hartenlust schoppen en lekkernijen proeven in bosrijk Oudemirdum. De authentieke Brink is gevuld met een bonte mix van ruim 70 kramen en foodtrucks. Laat je verrassen door een combinatie van streekmarkt, boerenmarkt, groene markt en een ouderwetse braderie.
Kortom één en al gezelligheid met livemuziek, kinderactiviteiten, workshops voor jong en oud, bijzondere ambachten en standhouders met mooie producten. Van heerlijk geurende zeepjes, smakelijke worsten, olijven, brood en likeurtjes, mooie accessoires voor huis en tuin, houten speelgoed en zachte wellness- en babyproducten tot de lekkerste kaasjes uit regio. En meer!
Ook de natuur is goed vertegenwoordigd! Stap even binnen bij Mar & Klif, het Bezoekerscentrum van het Nationaal Landschap Zuidwest Fryslân en ontdek de ontstaansgeschiedenis van het mooie Gaasterland. Neem een kijkje in de mobiele vogelkijkhut de Turegluur van IVN Súdwesthoeke of ga mee met een kruidenwandeling door de natuur rondom Oudemirdum met Baukje Miedema van Krûdetún de Reidekker.
Kinderen kunnen zich vermaken in het Insectendorp. Daar staat de verteltent vol verhalen, kunnen ze insecten knutselen, op ontdekkingstocht met de Natuur Speur Kaart en opgezette vogels onderzoeken en natekenen. En tussen de kramen door vind je ook nog een aantal leuke creatieve workshops voor jong en oud!
De markt start om 10:00 uur en eindigt om 17:00 uur. Daarna kun je nog gezellig een terrasje pakken op de Brink! De muziek speelt tot 21:00 uur.
De organisatie is in handen van de Vereniging Oudemirdum Bruist en Bezoekerscentrum Mar & Klif. Contact markt en workshops: Sabine@marenklif.nl
- 26-07-2023 10.00 - 17.00 oere
- Wanneer:
- 26 juli
- Afstand tot jouw locatie:
Hjir fine jo
Zomermarkt Oudemirdum Bruist
Bezoekerscentrum Mar en Klif
8567 JD Oudemirdum Plan dyn rûte
Fergelykbere barrens
Besjoch alle eveneminten-
Open Huis Emmakade Antiek
Open Huis Emmakade Antiekoant 'e mei 31 july
LeeuwardenTentoonstellingen, Kunst in de publieke ruimte, Architectuur, Open Dag, Rondleiding, Winkelen
Tentoonstellingen
-
Knopersfestival Noordwolde
Knopersfestival Noordwolde9 en 10 juny
NoordwoldeBraderie, Muziek overig
Braderie
-
Live muziek in de binnenstad van Franeker
Live muziek in de binnenstad van Franekersneon 10 juny
FranekerMuziekfestival, Winkelen
Muziekfestival
-
Amsterdamse dag in Noflik
Amsterdamse dag in Nofliksneon 17 juny
LangweerWinkelen, Grootstedelijk evenement
Winkelen
-
Vlooienmarkt - Bakkeveen
Vlooienmarkt - Bakkeveen17 juny, 1 july en noch 7 dagen
BakkeveenMarkt
Markt
-
Heamieldagen
HeamieldagenTip
21 oant 'e mei 24 juny
BolswardCultureel festival, Muziekfestival, Braderie, Grootstedelijk evenement, Kermis, Pop en Rock, Straattheater
Cultureel festival
Oanbiedings
-
Tickets Bezoekerscentrum Mar en Klif
Tickets Bezoekerscentrum Mar en KlifImmediately bookable
Musea en bezoekerscentrum
Musea en bezoekerscentrum
Rûtes
Besjoch alle rûtes-
Wandelroute Gaasterland: Elfbergen en Lycklamabos
Wandelroute Gaasterland: Elfbergen en Lycklamabos(11,5 km)OudemirdumWandeltocht
Wandeltocht
-
De kliffenroute van Gaasterland
De kliffenroute van Gaasterland(29,3 km)OudemirdumRecreatief, E-bike
Recreatief
-
Wandelen door het onverwachte Friese landschap
Wandelen door het onverwachte Friese landschap(46,0 km)LemmerWandeltocht
Broedseizoen: niet toegankelijkWandeltocht
-
Uitwaaien in Zuidwest Fryslân
Uitwaaien in Zuidwest Fryslân(51,1 km)KoudumRecreatief, E-bike
Recreatief
-
Wandelroute Gaasterland: Jolderenbos, Rijsterbos en Elfbergen
Wandelroute Gaasterland: Jolderenbos, Rijsterbos en Elfbergen(15,8 km)OudemirdumWandeltocht
Wandeltocht
-
Icoonroute Open Museum Maand
Icoonroute Open Museum Maand(157,2 km)LemmerAutoroute, Cultuurroute, Camperroute
Autoroute
-
Tweede Wereldoorlog in Gaasterland
Tweede Wereldoorlog in Gaasterland(58,3 km)OudemirdumRecreatief
Recreatief

Zomermarkt Oudemirdum Bruist
Diel dizze side
social.link.success
social.link.error