Kayak Rottige Meente
Nijetrijne
Stap in de kajak samen met de boswachter en peddel tussen de bloemrijke graslanden, trilvenen en veenmos rietlanden door. Hier zijn vele bijzondere plant- en diersoorten te vinden.
Stap in de kajak en peddel tussen de bloemrijke graslanden, trilvenen en veenmosrietlanden door. Hier zijn vele bijzondere plant- en diersoorten te vinden. De boswachter van Staatsbosbeheer gidst je langs de mooiste plekken van de waterrijke Rottige Meente. Ver van de dagelijkse drukte zijn rust en stilte gegarandeerd.
Wat ooit een oord was waar broodarme verveners zich door het kletsnatte veen worstelden, vaar je nu door een uitgestrekt natuurgebied van water en rietlanden. Karakteristiek zijn de trekgaten met zijn ribben, moeras en trilvenen. Een ideale plek voor zeldzame planten en dieren, en zeker ook voor de rustgenieter.
Tijdens dit ochtendprogramma leer je over de natuur als ook het cultuur historisch verleden van deze prachtige parel in Westellingwerf.
- Excursies op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Niet op woensdag!!!
- AlternatiefJa
- GroepenJa
- ZakelijkJa
- GezinnenJa
- JongerenJa
- StudentenJa
- VolwassenenJa
- SeniorenJa
- Afstand tot jouw locatie:
Hjir fine jo Kayak Rottige Meente
Pieter Stuyvesantweg 1508481 JB Nijetrijne Plan dyn rûte
fanôf dyn lokaasje
Routes in de buurt
-
Scherpenzeel - Rottige Meente | SUP- en kanoroute
Scherpenzeel - Rottige Meente | SUP- en kanoroute(5.6 km)Scherpenzeel
Lokaasjes
Besjoch alle lokaasjes-
Camping Pasveer
Camping PasveerOp 1.5 km van het centrum van Sneek ligt Camping Pasveer. De camping ligt aan open vaarwater en heeft een aanleghaven. Via een directe verbinding vaar je naar het Sneekermeer of neem je de Middelsee-vaarroute door het midden van Friesland.
Sneek -
Jachthaven de Rakken
Jachthaven de RakkenEen ligplaats voor je boot in een groene en rustige haven? Direct bij een gezellig Fries dorp? Dan ben je in de haven van Aquacamping en Jachthaven De Rakken aan het goede adres! De ligging van onze haven is namelijk uniek.
Woudsend -
Stadswandeling Hindeloopen
Stadswandeling HindeloopenOntdek het charmante Hindeloopen met de stadswandeling
Hindeloopen -
Camping De Finne
Camping De FinneLekker genieten en onthaasten op camping de Finne onder het genot van een kop koffie aan de waterkant, of op ons terras, is vakantie.
Reahûs -
Dijkstra's wadlooptochten Pieterburen
Dijkstra's wadlooptochten PieterburenIedere dag kan er gelopen worden. Er worden tochten vanaf de eilanden gelopen en oversteken naar Schiermonnikoog en Ameland. Er is een keuze uit maar liefs 8 verschillende tochten. Wilt u varen, zeehonden spotten en wadlopen. Kijk op de site www.wadloop.
Holwerd -
Camping Pension Simmerwille
Camping Pension SimmerwilleCamping Simmerwille ligt bij het friese dorpje Eernewoude / Earnewâld middenin het Nationaal Park De Alde Feanen. Kamperen of vanuit een heerlijk appartement stap je zo in een kano, op de fiets of anders!
Earnewâld -
Vakantiepark Bergumermeer
Vakantiepark BergumermeerOns vakantiepark wordt omringd door water en schitterende natuur. Aan de ene kant hebben we het Prinses Margrietkanaal, aan de andere kant het Bergumermeer. Dat maakt ons park uitermate geschikt voor natuurliefhebbers, watersporters en visliefhebbers.
Suameer -
Nordmann Outdoor
Nordmann OutdoorWil jij Friesland eens van een andere kant zien? Kies dan voor één van de activiteiten van Nordmann Outdoor!
Gaastmeer -
Watersportbedrijf De Werff
Watersportbedrijf De WerffWatersportbedrijf De Werff ligt direct aan de Oudegaaster Brekken in Zuidwest Friesland. Verhuur van elektrische sloepen, valken, foxen,motorbootjes, Sup's en kano's.
Oudega SWF