Yn'e haven appartementen
Earnewald
Zoek je een comfortabel ingericht appartement gelegen aan het Wiid en de passantenhaven van Eernewoude / Earnewâld? En ook nog centraal in het wonderschone Nationaal Park 'De Alde Feanen'?
Sjoch alfêst efkes
Welkom bij appartementenverhuur 'Yn'e haven!
Vanuit het dorp Eernewoude (Earnewâld) – middenin Nationaal Park 'De Alde Feanen' – liggen actieve en sportieve mogelijkheden op jou te wachten. Wandelen, fietsen, varen.. Het is vanaf de eerste seconde genieten voor jou en je reisgenoot.
De Yn'e haven appartementen liggen direct aan de passantenhaven van het dorp. Daar is het de hele dag een komen en gaan van bootjes en jachten. Met wat geluk zie je ook nog een prachtig Fries skûtsje voorbijvaren: Eernewoude is de thuishaven van verschillende van deze varende scheeps-monumenten.
Onze appartementen hebben een volwaardige keuken en badkamer. Tevens een zit-, eet- en slaapgedeelte en zijn compleet en sfeervol ingericht voor een aangenaam verblijf.
Wij zeggen alvast ‘fan herte wolkom’!
Prizen
- Per week vanaf: € 595,00
- Per weekend vanaf: € 290,00
- Per midweek vanaf: € 360,00
- Borg: Nee
- Prijzen inclusief eindschoonmaak, opgemaakte bedden bij aankomst, handdoeken-pakket, keukenlinnen, toeristenbelasting, gebruik afsluitbare fietsenberging c.q. opladen ebikes.
Hoogseizoen = juni t/m september
Laagseizoen = oktober t/m mei
Het is niet toegestaan in het appartement te roken.
Het is niet toegestaan om huisdieren in het appartement te laten verblijven. - Betaalmogelijkheden: Online
- In het centrumJa
- Fraai gelegenJa
- Bijzonder gebouwJa
- Panoramisch uitzichtJa
- Nabij doorgaande routeJa
- Aan rivierJa
- WeekverhuurJa
- WeekendverhuurJa
- MidweekverhuurJa
- Airconditioning: Nee
- DekensJa
- Tweepersoonsbedden: 1
- Tweepersoonskamers: 1
- Extra lang bed (>2m)Ja
- DekbeddenJa
- Bedlinnen: Aanwezig
- Televisie in accommodatieJa
- Internetverbinding: WiFi
- VolwassenenJa
- SeniorenJa
- LGBTQIA+Ja
- Soort gebouw: Anders dan anders
- Soort accommodatie: Vakantiewoning
- Situering: Meer appartementen onder één dak
- Uitstraling/Inrichting accommodatie: Luxe
- Huisdieren: Huisdieren niet toegestaan
- Beoordeling: 1 ster
- Beoordeling: 2 sterren
- Beoordeling: 2 sterren
- Beoordeling: 2 sterren
- Accommodatietype:
- Vakantiewoning
- Afstand tot jouw locatie:
Lokaasjes
Besjoch alle lokaasjes-
Bij De Compagnons
Bij De CompagnonsOvernachten in een unieke en sfeervolle herderswagen gesitueerd in een prachtige Engelse Parktuin. Ontdek de nabijgelegen dorpen, bossen en steden of maak kennis met de aanwezige Artist Residence.
WaskemeerAppartement, Bungalow/Vakantiewoning, Glamping, Galerie, Kunst en Cultuur, Opleidingen & Cursussen
Appartement
-
Tusken de Marren - Bungalow Eneva 4p
Tusken de Marren - Bungalow Eneva 4pImmediately bookable
Bungalow aan het water en energieneutraal
AKKRUMVakantiewoningen
Vakantiewoningen
-
Watervillapark Idskenhuizen - Lytse Lies
Watervillapark Idskenhuizen - Lytse LiesImmediately bookable
Kindvriendelijke watervilla voor 10 personen met omheinde tuin
IdskenhuizenVakantiewoningen
Vakantiewoningen
-
Hofhuysje Franeker
Hofhuysje FranekerLuxe vakantiewoning in Franeker 't Hofhuysje is een luxe vakantiewoning voor 2 personen, midden in het Friese elfstedenstadje Franeker. Luxe, comfortabel en mooi gelegen in de binnenstad.
FranekerBed and Breakfast, Vakantiewoningen, Appartement, Bungalow/Vakantiewoning
Bed and Breakfast
-
Under de Wol - Boerderij appartement Ien
Under de Wol - Boerderij appartement IenImmediately bookable
Zonnig natuurhuisje met uitzicht over de weilanden met schapen en vogels
OudegaAppartement
Appartement
-
Koetshuis & Biologische Boerderij de Hoop
Koetshuis & Biologische Boerderij de HoopEr even tussenuit, middenin Friese Waddenkust. Overnacht met je familie of vrienden in Koetshuis de Hoop en geniet van een adembenemend uitzicht over de uitgerekte groene weilanden.
HiaureVakantiewoningen, Streekproducten
Vakantiewoningen
-
Camping Flapper - Villa Flapper
Camping Flapper - Villa FlapperImmediately bookable
Vakantiehuis met prachtig uitzicht over het Heegermeer en de Fluessen
GaastmeerVakantiewoningen
Vakantiewoningen
-
BinnenInn 12 Persoons Familiehuis
BinnenInn 12 Persoons FamiliehuisEen voormalige jaren dertig schoolgebouw welke is omgebouwd om (samen met kinderen ) een bijzondere vakantie in het Werelderfgoed Waddenzee te beleven, tussen Dokkum en Lauwersoog. Boerderijdieren en een groot schoolplein met oa een hottub maken het af!
MetslawierGroepsaccommodatie, Vakantiewoningen, Appartement, Appartementencomplex
Groepsaccommodatie
-
Watervillapark Idskenhuizen - De Twee Gebroeders
Watervillapark Idskenhuizen - De Twee GebroedersImmediately bookable
Kindvriendelijke watervilla voor 8 tot 10 personen aan het water
IdskenhuizenVakantiewoningen
Vakantiewoningen
-
Heechsicht
HeechsichtIn Indijk, pal aan het Heegermeer, vindt u Landhuis Heechsicht waar het uitmuntend toeven is. Zowel voor bezoekers van onze Huiskamerconcerten, alswel voor huurders van het sfeervolle vakantie-appartement als bedrijven
IndijkCongres- en vergaderaccommodatie, Appartement, Muziekpodium
Congres- en vergaderaccommodatie

Yn'e haven appartementen
Diel dizze side
social.link.success
social.link.error