Ladybirds Trio – Melodieuze jazz met een eigen stem
Leeuwarden
Unieke jazztrip met saxofoon, trompet en contrabas
Sjoch alfêst efkes
Ladybirds Trio – Melodieuze jazz met een eigen stem is in samenwerking met Neushoorn en Friesland Pop.
Het Ladybirds Trio brengt sfeervolle, melodieuze jazz tot leven met een geheel eigen geluid. Het trio bestaat uit Fokelien Looijenga (tenorsaxofoon), Maaike Boonstra (trompet) en Arnout Baard (contrabas). Samen creëren zij een betoverende muzikale ervaring die zowel intiem als meeslepend is.
Hun composities zijn geworteld in de jazz, maar worden ook gevoed door klassieke muziek en latin. Lyrische melodieën, subtiele harmonieën en improvisatie lopen als een rode draad door hun werk. De unieke bezetting zonder ritmesectie vraagt om een creatieve benadering van het samenspel, waarbij de onderlinge wisselwerking een centrale rol speelt.
Het Ladybirds Trio nodigt het publiek uit om aandachtig te luisteren en zich mee te laten voeren door hun verhalende muziek.
Dit evenement vindt plaats op het Podium in Bouwurk op het Oldehoofsterkerkhof te Leeuwarden, Fryslân.
Hjir fine jo Ladybirds Trio – Melodieuze jazz met een eigen stem
BouwurkOldehoofsterkerkhof
8911 DH Leeuwarden Plan dyn rûte naar Ladybirds Trio – Melodieuze jazz met een eigen stem
fanôf dyn lokaasje