Roué Verveer - Op eigen risico
Theater Sneek, Sneek
Cabaretier en stand-up comedian Roué Verveer behoort al zolang we hem kennen tot de eredivisie van het Nederlandse cabaret.
Sjoch alfêst efkes
Met zijn enthousiaste speelstijl, energieke uitstraling, briljante improvisaties, messcherpe humor en niet te vergeten aanstekelijke big smile laat hij al ruim twintig jaar de harten van het theaterpubliek smelten. Na het enorme succes van vorig seizoen, waarin alle shows uitverkocht waren, keert hij nu terug met de reprise van deze voorstelling.
In ‘Op eigen risico’ kraakt hij harde kritische noten over de overgevoeligheid van de huidige maatschappij. De kleinste opmerking kan als een bom ontploffen. In een samenleving waar zelfs de planten zich beledigd zouden kunnen voelen door de windrichting, slaat Ro
Hjir fine jo
Roué Verveer - Op eigen risico
8601 GR Sneek Plan dyn rûte naar Roué Verveer - Op eigen risico
fanôf dyn lokaasje