De zomer staat voor de deur! Kom verkoeling zoeken in Friesland, want er is ook deze zomer weer van alles te doen in de provincie om jouw zomervakantie te vullen.
Ultiem genieten van rust en ruimte? Dat kan in de schrijvershut! De hut is klein, maar wel comfortabel en inspirerend. Er staat een fijn tweepersoonsbed, een tafel met stoelen en rondom de houtkachel staat eveneens een gezellig zitje. Rondom de hut staan hagen en bomen, waardoor in de zomer de blokhut langer koel blijft! Op de veranda van de schrijvershut kun je heerlijk genieten van de groene omgeving.
Zuidwest Friesland beweeg je anders door: soms snel over het water, soms langzaam door een steeg, maar altijd op weg naar iets echts. Van de meren tot de IJsselmeerkust en van Gaasterlandse heuvels tot oude havenstadjes vormt het gebied een landschap vol gelaagde verhalen en eigen ritme.