Visstek Workumertrekvaart
Parrega
Bijzonder veel vis, tussen 2 van de 11 steden, prachtige vaart.
Neem alvast een kijkje
''Ik zit helemaal op de vlakte. Daardoor heeft de wind vrij spel. Ik besluit daarom de stok op negen meter in te zetten. De feeder kan mooi strak tegen het balkje. De trekvaart is ongeveer 25 meter breed, dus werpen mag geen probleem zijn. De Workumertrekvaart wil vaak een beetje stromen, en dit komt de vangst vaak ten goede. Vandaag staat ze bijna stil. Een licht flauw trekje, niet meer dan dat. Een dobber van een gram is meer dan voldoende. Lichter zou kunnen, maar door de wind besluit ik het er op te gokken. 10/100 en 08/100 eronder met haakje 18. Op de feeder is 20 gram meer dan genoeg, ook hier weer om reden van de wind.''
- Afstand tot jouw locatie:
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Visstek Kleine Wielen
Visstek Kleine WielenDe wateren in en om Leeuwarden staan bekend om de goede karpervangsten. Niet alleen in de stadswateren in Leeuwarden, maar ook in de polders en kanalen rondom de stad en richting Dokkum kunnen mooie vangsten geboekt worden.
LeeuwardenVisvijver
Visvijver
-
Visstek Snitsermar
Visstek SnitsermarSnitsermar , gezellige terrasjes en skûtsjesilen is wat de meeste mensen zich bij de Friese Meren voorstellen. Maar er is meer. Het Snitsermar is ook een rijk en interessant natuurgebied, van internationaal belang voor veel watervogels.
OffingawierVisvijver
Visvijver
-
Visstek Oldelamer
Visstek OldelamerIn het zuiden van Friesland, Oldelamer, kun je goed vissen op Snoek.
OldelamerVisvijver
Visvijver
-
Vliegvissen in IJlst
Vliegvissen in IJlstVliegvissen door het grachtje wat door IJlst heen loopt, bij de watermolen en in de prachtige polder nabij Jutrijp.
IJlstVisvijver
Visvijver
-
Vissen aan de Zeedijk in Harlingen
Vissen aan de Zeedijk in HarlingenIn Harlingen wordt er gevist samen met jarenlange presentator van VIS TV Marco Klaar.
HarlingenVisvijver
Visvijver
-
Divers vissen in Dokkum
Divers vissen in DokkumDokkum, niet alleen de stad van Bonifatius, de Bolwerken en de prachtige molens… Ook nog eens de stad van de vele visserijen!
DokkumVisvijver
Visvijver
-
Penvissen tussen Stavoren en Hindeloopen
Penvissen tussen Stavoren en HindeloopenTussen Stavoren en Hindeloopen ligt een prachtige polder langs de Sédyk.
StavorenVisvijver
Visvijver
-
Visstek Alde Feanen
Visstek Alde FeanenBijzonder mooie omgeving, rust, gezelligheid, waterrecreatie.
EarnewâldVisvijver
Visvijver
-
Visstek Zwartkruis
Visstek ZwartkruisNabij het Bergumermeer kun je uitstekend vissen in de jachtvan van Zwartkruis.
NoardburgumVisvijver
Visvijver
Routes langs deze locatie
-
Rondje Súdwest | Vaarroute
Rondje Súdwest | Vaarroute(40,2 km)IJlstZeilen, Motorboot, Sloep
Zeilen