Ga naar inhoud

Tailor Made | A fine dining charity dinner

Leeuwarden

Wij als negen Hotel Management studenten van NHL Stenden, zetten ons in om geld in te zamelen voor een buitenspeeltuin in het Frisius MC in Leeuwarden.

Neem alvast een kijkje

Op dit moment is er nog geen plek waar kinderen even kunnen ontsnappen aan de stress van het ziekenhuis, terwijl zo’n moment juist ontzettend waardevol is, ook voor de ouders. Dit project wordt gerealiseerd door Stichting Prins Max, in samenwerking met het Frisius MC en Vrienden van Ons Ziekenhuis, en wij hebben ons studieproject volledig aan dit initiatief gewijd. 

Tijdens een vijfgangen diner nemen wij u mee langs de landen die onze groep vertegenwoordigt: Italië, Tanzania, Oostenrijk, Duitsland en Nederland, inclusief bijpassende wijnen of non-alcoholische dranken. Alle opbrengsten gaan volledig naar het speelplaatsproject.

Steun dit mooie initiatief en kom ook!

Register here: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=SJ5qAQu69EmX-KiDUhZOWAQuTQpceKdCnzV3jME9Q9hUM0NFVU9SUEJEMFdKUVRMTDVQVjVHUk5ONC4u

Woensdag 17 december
18:00 uur
Frisius MC Leeuwarden
€75 per persoon, inclusief drankarrangement

Wanneer:
17 december
Prijsinformatie:
Vanaf € 75,00
Afstand tot jouw locatie:
Toon resultaten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Je ontvangt elke maand inspiratie, unieke tips en winacties van Visit Friesland.