Makersmarkt Martenatuin Franeker | Tweede Pinksterdag
Museum Martena, Franeker
De Martenatuin bruist weer! Tijdens de derde editie van de Makersmarkt op Tweede Pinksterdag & Dag van het Kasteel staat alles in het teken van Liefde voor Ambachten. Een leuke activiteit voor het hele gezin!
Neem alvast een kijkje
Na een hele succesvolle editie 2025, vindt ook dit jaar de Makersmarkt weer plaats in de Martenatuin achter Museum Martena. Van 11:00 tot 16:00 staat de Martenatuin op maandag 25 mei weer vol met gevulde kramen. Getalenteerde Waadhoekers laten hun bijzondere ambachten zien. Van handgemaakte producten tot unieke vondsten: in de kraampjes vind je volop mooie en ambachtelijke hebbedingen.
Ridders & mini-Elfstedentocht voor de kleintjes
Voor jonge avonturiers zijn de Ridders van Friesland weer van de partij. Leer zwaardvechten, trek een maliënkolder aan en ervaar hoe het is om een echte ridder te zijn. Ook aan de allerkleinsten is gedacht! Achterin de tuin ligt een speciale Loopfiets Elfstedentocht klaar. In het museum is momenteel Fietslân te zien, met onder andere de oudste loopfiets van Nederland. In de tuin stappen peuters zelf op een loopfiets om stempels te verzamelen en hun eigen mini-Elfstedentocht te volbrengen.
Kortom: de tuin is deze dag rijk gevuld met activiteiten voor jong en oud. Even een rustmoment nemen? Op het terras naast de tuin is een koffiebar aanwezig met koffie, thee, fris en zoete versnaperingen.Kom je sneupen op Tweede Pinksterdag?
Dag van het Kasteel
Museum Martena organiseert ieder jaar de Makersmarkt ter ere van Dag van het Kasteel. Dit jaar is het Kasteelthema 'Liefde'. Tijdens de markt zul je hier en daar dus ook een liefdevolle verrassing vinden. Diel de Leafde mei ús!
Let op: neem contant geld mee! Pinnen is niet overal mogelijk.
Hier vind je
Makersmarkt Martenatuin Franeker | Tweede Pinksterdag
Museum Martena
8801LA Franeker Plan je route naar Makersmarkt Martenatuin Franeker | Tweede Pinksterdag