Sneek 500 jaar Koopstad: Jubileumconcert Bogerman Big Band 40 jaar
Sneek
De Bogerman BigBand is een swingende groep muzikale leerlingen die dit jaar 40 jaar bestaan. Een jubileumconcert tijdens de activiteiten van Sneek 500 jaar Koopstad kon niet ontbreken.
Neem alvast een kijkje
De Bogerman BigBand is een swingende groep muzikale leerlingen die dit jaar 40 jaar bestaan. Een jubileumconcert tijdens de activiteiten van Sneek 500 jaar Koopstad kon niet ontbreken.
Onder leiding van Sjoerd Hiemstra verzorgt de Bogerman BigBand zaterdagavond 13 september op de Markstraat in Sneek hun jubileumconcert. Iedereen is van harte welkom om te komen kijken en luisteren.
Naast de vele lokale concerten gaat de BigBand ook af en toe op tournee in het buitenland. Zo is de groep al eens naar Denemarken, België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Noorwegen en Luxemburg geweest en in juli naar Liverpool. Sjoerd Hiemstra is docent muziek aan de scholengemeenschap en muzikaal leider van de BigBand. Bob Pruiksma is docent wiskunde en bassist in de BigBand.
Hier vind je Sneek 500 jaar Koopstad: Jubileumconcert Bogerman Big Band 40 jaar
Podium MarktstraatMarkstraat
Sneek Plan je route naar Sneek 500 jaar Koopstad: Jubileumconcert Bogerman Big Band 40 jaar
vanaf jouw locatie