Ga naar inhoud

Kinderboekendag Terherne

Terherne

Terherne is zondag 12 oktober 2025 van 13-17 uur 'Vol avontuur.' Al 25 jaar organiseert Berneboekedei Terherne een ‘mini festival’ op de laatste zondag van de jaarlijkse Kinderboekenweek voor peuter en basisschool kinderen in Terherne.

Neem alvast een kijkje

Op deze middag boordevol activiteiten wordt het kinderboek op het avontuurlijke wijze wordt gepromoot. 
Om 13 uur start de kinderboekendag met de officiële openingsvoorstelling door Basisschool De Twamester uit Wergea met Lisa Romkes van theater Kakelbont in het dorpshuis.
Daarna gaat het avontuur verder in het centrum van Terherne met verschillende (dans)voorstellingen, een boekenmarkt, workshops en straatacts.
De voorstellingen worden verzorgd door een tal van ons, door de jaren heen verzamelde, favoriete theatermakers (Goud van Oud met o.a. Vet Cool, Theatersport, Paul van Dijk en HeksiePeksie). Nieuw dit jaar is de Mini Muzikantjes met een interactieve act voor de allerjongsten waar de energie van afspat en avontuur tot leven komt.
Na 25 jaar is er besloten te stoppen met het organiseren van de kinderboekendag. Maar samen met de bij kinderen zo geliefde Juf Maaike, creatieve Pyke Kroes, fabuleuze Joke als Asterix en alle andere vrijwilligers maken we er nog één keer één groot avontuur van!!
Net als voorgaande jaren zijn alle voorstellingen en workshops weer gratis toegankelijk. Wees welkom en graag tot ziens op de Kinderboekendag Terherne. www.kinderboekendag.nl

Toon resultaten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Je ontvangt elke maand inspiratie, unieke tips en winacties van Visit Friesland.