Ga naar inhoud

Lezing door Iris de Graaf

Bibliotheek Joure, Joure

Van correspondent in Moskou tot presentator van het NOS Journaal – journalist, presentator en schrijver Iris de Graaf deelt haar indrukwekkende verhaal in Bibliotheek Joure.

Neem alvast een kijkje

Van correspondent in Moskou tot presentator van het NOS Journaal – journalist, presentator en schrijver Iris de Graaf deelt haar indrukwekkende verhaal in Bibliotheek Joure.

Jarenlang werkte Iris in Rusland voor de NOS en Nieuwsuur. Ze deed verslag van de coronapandemie en de oorlog in Oekraïne, en leerde het land en de mensen goed kennen. Maar toen haar veiligheid in gevaar kwam, moest ze het land halsoverkop verlaten.

In haar debuutboek Vrijuit (Lebowski) vertelt Iris over haar liefde voor Rusland – een liefde die uiteindelijk niet werd beantwoord. Tijdens deze avond neemt ze je mee achter de schermen van haar werk als journalist in een land in crisis, én vertelt ze over het persoonlijke proces dat volgde.

Iris staat bekend om haar heldere, toegankelijke manier van vertellen. Ze maakt complexe verhalen begrijpelijk, zonder nuance te verliezen. Haar werk leverde haar de titels Taalstaatmeester (2022) en Harper’s Bazaar Woman of the Year op.

Deze lezing is een unieke kans om haar verhalen te horen, vragen te stellen en een blik te werpen op de realiteit achter het nieuws.

Wanneer:
27 november
Prijsinformatie:
Vanaf € 10,00 (Volwassenen)
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Lezing door Iris de Graaf

Bibliotheek Joure
De Merk 31
8501AN Joure
Plan je route naar Lezing door Iris de Graaf

vanaf jouw locatie

Toon resultaten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Je ontvangt elke maand inspiratie, unieke tips en winacties van Visit Friesland.