Randolph Algera & Gabriëlle Westra in Museum Dokkum
Dokkum
Museum Dokkum - 6 juni t/m 20 sept. 2025 bent u van harte welkom bij de laatste expositie van ‘Fr11slân door de ogen van Vermeer’ (Randolph Algera, Gabriëlle Westra)
Neem alvast een kijkje
Op vrijdag 6 juni opent Museum Dokkum haar nieuwe expositie ‘Fr11slân door de ogen van Vermeer’ samen met kunstenaars Randolph Algera & Gabriëlle Westra.
Op vrijdag 6 juni 2025 bent u van harte welkom bij de opening van de laatste expositie ‘Fr11slân door de ogen van Vermeer’.
In deze expositie zie je genomineerde buurten en markante bewoners uit de 11 Friese steden geschilderd door de Friese kunstenaars Gabriëlle Westra en Randolph Algera.
Gabriëlle maakte vijf portretschilderijen van Sneek, Stavoren, Hindeloopen, Franeker en Dokkum. Randolph maakte vijf stadsgezichten van IJlst, Sloten, Workum, Bolsward en Harlingen. Samen maakten ze het doek van Leeuwarden. Alle schilderijen zijn in een setting à la Johannes Vermeer. De expositie wordt geopend door wethouder Hanneke Jouta. Er zijn ook andere schilderijen van het kunstenaarsduo te zien. Ze geven dan ook hun laatste powerpoint presentatie over het kunst- en mienskip project dat begon in 2023 in het Vermeer Centrum in Delft en in 2024 en 2025 langs musea in de Elfsteden reisde. Tevens onthullen ze hun nieuwe plannen. Meld je aan bij het museum als je bij de opening op 6 juni 16 uur wilt zijn.
Hier vind je Randolph Algera & Gabriëlle Westra in Museum Dokkum
Museum DokkumDiepswal 27
9101 LA Dokkum Plan je route
vanaf jouw locatie