Ga naar inhoud

Nathan Bell & The Right Reverend Crow (USA)

Bezoekerscentrum Aerden Plaats, Oudebildtzijl

Sliktones haalt weer een topartiest naar de Julianakerk in Oudebildtzijl.

Neem alvast een kijkje

Nathan Bell staat bekend als superieure singer-songwriter uit Tennessee en kan zich meten met de grote namen uit het zuiden van de VS. Zijn liedjes houden het midden tussen Americana en blues. Zijn inmiddels 50-jarige muzikale carrière is gevoed door voorbeelden als Sonny Terry & Brownie McGee, Lightning Hopkins en Johnny Winter.

Op zijn nieuwe album Demokrazy Blues dat begin 2026 zal verschijnen onder de naam van zijn alterego “The Right Reverend Crow” tapt hij uit een rauwer vaatje. Met invloeden van Fat Possum en andere Mississippi Blues artiesten.

Bell is de zoon van dichter Marvin Bell en dat hoor je: zijn teksten snijden, raken en hij neemt geen blad voor de mond. Hij zingt over wat hem bezighoudt, van maatschappelijk onrecht tot persoonlijke reflectie, met dezelfde eerlijkheid waarmee hij al jaren op het podium staat.

Nathan Bell wordt deze avond bijgestaan door de twee topmuzikanten Frank Swart (Patty Griffin, Norah Jones, Morphine) op bas en Alvino Bennett (o.a. Willie Dixon, Muddy Waters, Stevie Wonder, Sean “Mack” MacDonald) op drums.

Entree aan de deur €22 / voorverkoop €19,50
Voorverkoop via www.aerdenplaats.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Je ontvangt elke maand inspiratie, unieke tips en winacties van Visit Friesland.