Ga naar inhoud

Judy Lijdsman

Leeuwarden

In You’re too cute to be an astronaut brengt Judy Lijdsman een onewomanshow over de tweede Amerikaanse vrouw in de ruimte. Een voorstelling over doorzettingsvermogen, dromen en vooroordelen. Met humor en scherpte vertelt ze het verhaal van een vrouw die haar eigen plek opeist in een wereld vol mannen.

Neem alvast een kijkje

Wat als je droomt van de ruimte, maar te horen krijgt dat je “te schattig” bent om astronaut te worden? In You’re too cute to be an astronaut duikt theatermaker Judy Lijdsman in het leven van de tweede Amerikaanse vrouw in de ruimte. Een bijzondere onewomanshow over ambitie, vooroordelen en de kracht van doorzetten.

Lijdsman vertelt het verhaal van een vrouw die zich niet laat tegenhouden door verwachtingen of regels. Ze gebruikt persoonlijke anekdotes, humor en scherpe observaties om haar publiek mee te nemen in de wereld van ruimtevaart, seksisme en identiteit. De voorstelling laat zien hoe moeilijk het kan zijn om je plek te vinden in een mannenwereld – en hoe belangrijk het is om die plek toch op te eisen.

Met You’re too cute to be an astronaut zet Judy Lijdsman een inspirerend en toegankelijk portret neer. De voorstelling is energiek, herkenbaar en verrassend. Tegelijk is het een eerbetoon aan vrouwen die hun eigen koers varen – in de ruimte en op aarde.

Een verhaal dat je aan het denken zet en je misschien zelfs aanmoedigt om je eigen grenzen te verleggen.

Wanneer:
2 oktober
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Judy Lijdsman

Stadsschouwburg De Harmonie
Ruiterskwartier 4
8911 BP Leeuwarden
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten