Ga naar inhoud

Ferhalefjoer - plaats voor verhalen

Nieuw

Harlingen

Dé plaats om naar verhalen te luisteren of ze te vertellen. Even niet scrollen maar écht verbinden.

Neem alvast een kijkje

De derde editie van 'Ferhalefjoer – plaats voor verhalen' staat in het teken van uitpakken.

Of het nu om Sint of Kerst gaat, ieder kent wel verhalen over uit- of juist ínpakken. Vol spanning wacht je af hoe het feest zal uitpakken, wat er uit je cadeau tevoorschijn komt, wie er achter dat Sint-, Piet of Kerstmanpak schuilt. Over de decembermaand is genoeg te vertellen.

Verhalenvertellers Frank Belt, Baukje Koolhaas en Ingrid Halfhide maken op donderdag 4 december graag plaats voor deze verhalen. Ze openen de avond met een verhaal en sluiten het met één af. Daartussenin kunnen anderen hun verhalen delen. Het maakt niet uit of het persoonlijke verhalen zijn of verhalen die je ergens gehoord of gelezen hebt. De eerste verteller voor deze avond heeft zich al gemeld! Wie alleen wil komen luisteren is net zo welkom.

Het Ferhalefjoer wordt ontstoken om 19.30 uur in Havenbrouwerij Het Brouwdok, Nieuwe Wilemskade 8, Harlingen. Een uur later wordt het weer gedoofd en kan wie wil nog napraten.

De entree is gratis, consumpties zijn voor eigen rekening. Een bijdrage aan de organisatie van Ferhalefjoer – plaats voor verhalen kan ieder geven in de pet of via een QR-code. Aanmelden voor de avond is niet nodig.

Informatie over Ferhalefjoer is te vinden op www.opverhaal.nl/ferhalefjoer .Of volg Ferhalefjoer op Instagram.

Toon resultaten

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Je ontvangt elke maand inspiratie, unieke tips en winacties van Visit Friesland.