Ga naar inhoud

Expositie Recept tegen Eenzaamheid

Leeuwarden

Foto's en verhalen van Folkscafé en Folkskeuken

Neem alvast een kijkje

Folkscafé meet-ups en Folkskeuken worden gemaakt door Explore the North in samenwerking met Sedrana. Het project wordt gesteund door Cultuurfonds en Over de Drempel van Arcadia.

Opening expositie om 12:15 uur

Hoe kunnen we ons, met al onze verschillen, bij elkaar thuisvoelen? Die vraag vormde het uitgangspunt van de twee evenementenseries, die wij sinds vorig jaar organiseren: Folkskeuken en Folkscafé. Recept tegen Eenzaamheid is de expositie die voortgekomen is uit het vastleggen van deze bijeenkomsten in beeld en verhaal.

Schrijver Lara Kool en fotograaf Mitch de Pon woonden alle edities bij, gingen met de hosts, bezoekers en deelnemers in gesprek en legden de ontmoetingen vast. Reis met deze foto’s terug naar de keukens, dans, kleuren en muziek van Syrië, Iran en Sierra Leone. En neem een kijkje in de Folkscafé’s, waar nieuwe en oude vrienden elkaar ontmoeten terwijl ze spelletjes spelen, knutselen of een eigen kraam op de Wereldmarkt bestieren. Recept tegen Eenzaamheid zal later ook in verhalende kookboek-vorm verschijnen.

Wanneer:
20 juni
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Expositie Recept tegen Eenzaamheid

Bouwurk
Oldehoofsterkerkhof
8911 DH Leeuwarden
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten