Fietstocht langs de buurtschapsborden in Oosterwolde
Oosterwolde
Op 7 juni hebben we een mooie fietstocht langs verschillende buurtschappen in en rond Oosterwolde. De route gaat onder andere langs Boekhorst, Buttinga en Jardinga. Via www.hvo.frl kunt u zich opgeven.
Neem alvast een kijkje
Op zaterdag 7 juni a.s. organiseert de HVO een fietstocht door de buurtschappen in de omgeving van Oosterwolde. Wij willen u hierbij graag uitnodigen om deel te nemen aan deze gezellige tocht. De lengte van de fietstocht is ongeveer 25 kilometer.
Het startpunt is tussen 13.00 en 14.00 uur bij “In Kannen en Kruiken”, Venekoterweg 52, Oosterwolde. Dit is ook het eindpunt. Bij het beginpunt zal de fietsroute worden uitgereikt. Iedereen fietst de route op eigen gelegenheid en eigen risico. Van te voren is er eventueel gelegenheid om te lunchen bij “In Kannen en Kruiken”, deze lunch is voor eigen rekening. Na afloop wordt u door de vereniging een kopje koffie of thee aangeboden.
“In Kannen en Kruiken” sluit om 16.30 uur.
Mocht het op 7 juni slecht weer zijn, dan zal de fietstocht worden uitgesteld naar zaterdag 5 juli.
Wij zullen u dan van te voren via de mail of telefonisch bericht doen.
Iedereen kan aan de activiteit deelnemen. Voor leden van onze vereniging is de fietstocht gratis en
van niet-leden vragen wij € 5.
U kunt zich opgeven voor deze fietstocht via de website www.hvo.frl . Via activiteiten is het aanmeldformulier te downloaden of u kunt de gevraagde gegeven (naam, adres, postcode, woonplaats, telefoonnummer, mailadres en het aantal personen die deelnemen + naam) sturen naar activiteit@hvo.frl. Ook willen we graag weten of bij uitstel naar 5 juli ook meegedaan wordt.
Let op! De aanmelding moet vóór zondag 25 mei binnen zijn!
Hier vind je Fietstocht langs de buurtschapsborden in Oosterwolde
In kannen en KruikenVenekoterweg 52,
8431 HH Oosterwolde Plan je route
vanaf jouw locatie