Het Park der Fabelen
Park Vijversburg, Tytsjerk
Leer over fabelwezens, speur naar de schat en beleef magie
Neem alvast een kijkje
Wonderlijke Wezens in het Park der Fabelen van 9 juli tot en met 24 augustus. In het magische Park Vijversburg zijn achttien mysterieuze fabelwezens verschenen. Ga op speurtocht met een schatkaart en leer alles over draken, zeemeerminnen en andere bijzondere fabelwezens en ontdek samen de geheime schat.
In het park komen deze zomer achttien wonderlijke fabelwezens te staan. Bij de hoofdingang is de schatkaart verkrijgbaar waarmee de kinderen op zoek kunnen gaan naar de geheime schat die bewaakt wordt door een drank. De fabelwezens staan verspreid over het gehele park. In het duistere bos staan de extra spannende fabelwezens voor de echte waaghalzen.
Naast deze ontdekkingstocht zijn er ook andere leuke belevenissen zoals pijl en boogschieten, schatgraven en een bewegingsspel. Daarnaast is er een prachtige fototentoonstelling.
Dit project/evenement is onderdeel van het Arcadia FLANK-programma.
FLANK is er voor makers met een eigen initiatief dat plaatsvindt binnen de 100 dagen van Arcadia (17 mei t/m 24 augustus 2025) en aansluit bij het overkoepelende thema grûn. In 2025 vormt de zin “Dyn âlde eare, o Fryske grûn” uit het Fryske volkslied de inspiratie. Wat is onze ‘common ground’, welke verhalen liggen verborgen, en hoe bouwen we samen een duurzame toekomst op? Grûn daagt ons uit om na te denken over wat ons verbindt en wat we achterlaten voor de volgende generaties.
Hier vind je
Het Park der Fabelen
Park Vijversburg
9255 JB Tytsjerk Plan je route
vanaf jouw locatie