Ga naar inhoud

Groepsaccommodatie 'Omke Jan'

Woudsend

Sfeervolle groepsaccommodatie in Woudsend aan de Elfstedentochtroute

Neem alvast een kijkje

Bekijk alle 29 foto's

Je komt binnen in een ruime en warme leefruimte, ingericht met meerdere zithoeken, comfortabele loungebanken, een open haard en tv, ideaal voor lange avonden samen. De professionele open keuken is van alle gemakken voorzien voor wie zelf wil koken, maar er is ook de mogelijkheid om een professionele chef in te huren voor een culinaire avond of workshop. Dineren kan met de hele groep, zowel in de leefruimte als in de aparte eetkamer. Voor wie zin heeft in een spelletje is er binnen volop vertier: tafeltennis, tafelvoetbal of gewoon gezellig borrelen bij de haard. Deze plek is geschikt voor ieder seizoen, warm en knus binnen, levendig en licht buiten. Het huis beschikt over zes slaapkamers en vijf badkamers, met ruimte voor maximaal 16 personen. Op de eerste verdieping zijn vijf kamers met tweepersoonsbed en elk een eigen badkamer met douche en toilet; één van deze kamers heeft daarnaast een bad. Twee kamers kunnen worden uitgebreid met een extra bed, ideaal voor gezinnen of vriendengroepen. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer met drie 1-persoonsbedden en een eigen wastafel, met toiletten dichtbij. Alle kamers zijn stijlvol ingericht en ademen dezelfde warme sfeer als de rest van het huis – met comfortabele bedden, rustgevende kleuren en veel daglicht.

Voor het huren van deze groepsaccommodatie dien je rechtstreeks contact op te nemen met de eigenaar van Omke Jan.

Ligging
Deze sfeervolle groepsaccommodatie en vakantiewoning ligt in het hart van Woudsend. Je kijkt uit over de rivier de Ee (onderdeel van de Elfstedenroute!) en de nog werkende houtzaagmolen. Je stapt zo vanuit je locatie het sfeervolle dorpje Woudsend in, waar je diverse winkeltjes, restaurants en een supermarkt vindt. Woudsend is centraal gelegen en je rijdt binnen 20 minuten naar de Elfsteden Sneek, IJlst of Sloten. Ook kun je vanuit het dorp prachtige fiets- en wandeltochten maken.

Belangrijk om te weten
Let op: onze accommodaties zijn niet geschikt voor studenten of vriendengroepen vanaf 28 jaar. Ook (drink)feesten zijn niet toegestaan.

Groepsgrootte event:
max. 16 personen
Afstand tot jouw locatie:

Hier vind je Groepsaccommodatie 'Omke Jan'

Iewal 44
8551 PT Woudsend
Plan je route

vanaf jouw locatie

Toon resultaten